Geoblog.pl    florki    Podróże    Wietnam, Laos, Tajlandia 2017    Bangkok

Bangkok

Tajlandia
Tajlandia, Bangkok

Jesteśmy już w Bangkoku.
Bardzo lubimy to miasto. Zwiedzaliśmy je 5 lat temu, dlatego teraz postanowiliśmy odpuścić sobie latanie po wszystkich zabytkach i miejscach turystycznych typu "must see". Cały dzień spędziliśmy na spacerze, rozkoszując się klimatem Bangkoku.
Przedwczoraj zakończyła się, trwająca rok, żałoba po śmierci króla Tajlandii. Widocznie część uroczystości jeszcze trwała, ponieważ na ulicach poustawiane były instalacji ze zdjęciami monarchy, a część ulic została zablokowana. Dziś jest haloween, więc na Khao San Road pełno przebierańców. Ta ulica to jedna wielka impreza. Przebalowaliśmy trochę Bathów, i w miarę wcześnie wróciliśmy do domu bo jutro wybieramy się na zwiedzanie wodnego marketu.
Nocleg mamy sprawdzony z poprzedniego wyjazdu. (New Joe Guest House okolica Khao San Road, 500 THB /ok 50 PLN za pokój z łazienką ,klimatyzacją i codziennie dwoma pysznymi mohito w cenie.)

wiza do Tajlandii
Wybierasz się tam? Będzie ci potrzebna wiza do Tajlandii. W Geoblogu możesz ją zamówić z dostawą do domu! Zobacz cenę wizy do Tajlandii, oferujemy najniższe stawki pośrednictwa w uzyskaniu wiz.
! Komentarze moga dodawać tylko zarejestrowani użytkownicy

zwiedzili 2% świata (4 państwa)
Zasoby: 24 wpisy24 6 komentarzy6 230 zdjęć230 0 plików multimedialnych0

Nasze podróże