Geoblog.pl    florki    Podróże    Wietnam, Laos, Tajlandia 2017    Koh Phangan-deszcz
2017
lis

Koh Phangan-deszcz

Tajlandia
Tajlandia, Koh Phangan

Padało. Padało trochę, potem trochę bardziej, przestało, tylko po to żeby za chwilę zacząć od nowa.
Mieliśmy chwilę załamania i szukaliśmy już nawet lotów na drugą stronę lądu, ale tam też pada. Pada również w Malezji i Kambodży. Poddaliśmy się.
Postanowiliśmy cieszyć się tym co mamy.
A mamy ładne chatki w bardzo przyjemnym resorcie Jungle Hut Bungalows ( rezerwowane przez internet za ok. 2400 THB za 2os/4dni czyli ok. 30 PLN osoba/noc.
Początkowo zarezerwowaliśmy tańszą chatkę, na palach, trochę mniejszą za to bardziej klimatyczną. Ale klimat okazał się taki, że było tam wiele szczelin, którędy dostała się do środka cała fauna z wyspy. Z wieloma okazami spokojnie byśmy sobie poradzili, ale kiedy Rafał chciał skorzystać z toalety, okazało się, że jest zajęta przez pokaźnych rozmiarów "tarantulę". Szybko zdecydowaliśmy się zamienić chatki.
Zwiedzanie wyspy rozpoczęliśmy od spaceru który co chwilę przerywał deszcz, czasem na krótko, ale zdarzyło się nam, też utknąć pod sklepem na dobre pół godziny. Na całe szczęście jest ciepło.
Wieczorem przestało padać, nawet na chwilę pokazały się gwiazdy, więc postanowiliśmy się wykąpać.
Jutro ma być gorsza pogoda...

wiza do Tajlandii
Wybierasz się tam? Będzie ci potrzebna wiza do Tajlandii. W Geoblogu możesz ją zamówić z dostawą do domu! Zobacz cenę wizy do Tajlandii, oferujemy najniższe stawki pośrednictwa w uzyskaniu wiz.
! Komentarze moga dodawać tylko zarejestrowani użytkownicy

zwiedzili 2% świata (4 państwa)
Zasoby: 24 wpisy24 6 komentarzy6 230 zdjęć230 0 plików multimedialnych0

Nasze podróże